Žingsniamačiai

 

                                                    

Sveikame kūne sveika siela! Visi žinome, kad mūsų kūnui reikia tinkamos mitybos bei sporto ar mankštos. Kuo toliau, tuo labiau žmones apninka depresija, kamuoja viršsvorio problemos bei įvarios ligos. Bet pagalvokime, kaip tai galėtume pakeisti? OMRON turi keletą pasiūlymų, kaip galėtumėte ne tik išvengti varginančių šiandieninių negalavimų ar sveikatos sutrikimų, bet ir gražiai atrodyti ir sustiprėti. Tiesiog reikia pasirikti sveiką gyvenimo būdą ir pasikeitimai pralenks Jūsų lūkesčius. Šiam tikslui OMRON siūlo keletą produktų, kuriais galėsite stebėti savo kūno pokyčius.

Paprasčiausias būdas nusikratyti nereikalingų kilogramų yra bėgiojimas arba tiesiog vaikščiojimas. OMRON žingsniamatis yra puiki priemonė matuoti nueitų per dieną žingsnelių skaičių ar atstumą. Patraukli išeitis stebėti savo kūno pokyčius ir sustiprėti. Išbandykite, tai išties efektyvu! Žingsniamatį lengvai pritvirtinsite prie diržo ar nešiositės kišenėje ir net pamiršite, kad jį turite. Žingsniamatis už Jus suskaičiuos nueitus žingsnius, kelią ir net kalorijas! Nereikia jokių papildomų pratimų!

  Kiek žingsnių mes turime padaryti per dieną?
 Kad ilgą laiką išsaugotume sveikatą ir išvengtume chroniškų ligų rizikos, mes turėtume padaryti 10,000 žingsnių per dieną. Sėkmingam svorio metimui, tai turėtų būti tarp 12,000 ir 15,000 žingsnių. Jei norime užsiimti aerobiniu fitnesu, turime padaryti mažiausiai 3,000 (pageidautina daugiau) pastovių žingsnių per dieną.
OMRON Walking style žingsniamačiai padeda valdyti Jūsų žingsnius. Paprasčiausiai nešiokite žingsniamatį ir jis suskaičiuos visus Jūsų dienos žingsnius. Jį paprasta naudoti, tiesiog nustatykite jį ir pradėkite judėti.
Kliniškai patvirtintas
Dauguma žingsniamačių, esančių mūsų laikų rinkoje, tiksliai išmatuos Jūsų kasdieną nužingsniuotų žingsnių skaičių. Jeigu norite būti tikri, kad jūsų žingsniamatis pateiks patikimiausius duomenis, rinkitės  OMRON žingsniamačius. Mūsų gaminių technologija buvo patvirtinta Suomijos UKK institute, taikant įvairiausias sąlygas, pvz. greitą vaikščiojimą ir kopimą laiptais. Mes taip pat išbandėme įvairiausias jo nešiojimo padėtis. Išvada: "Naujausias OMRON žingsniamatis tiksliai skaičiavo žingsnius tiek einant įprastai, tiek greitai. Jo nešiojimo padėtis beveik nepaveikė rezultatų".