Jog Style NAUJIENA !

                

Fizinio aktyvumo kontrolės prietaisasSavybės

  •     JOG STYLE yra daugiafunkcinis fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas
  •     3D technologija.
  •     Telpa ir veikia jūsų kelnių kišenėje, rankinėje, portfelyje, kišenėje ant krūtinės, parištas ant kaklo.
  •     Skaičiuoja žingsnius, nueitą kelią, treniruotės metu „sudegintas" kalorijas, vidutinį bėgimo greitį
  •     7 dienų (savaitinė) atmintis
  •     Parodo kasdien sunaudojamą kalorijų kiekį, net ir gramais
  •     24 valandų laikrodis
  •     Treniruotės  režimas.
  •     Turi prisegamą dirželį.
  •     Suteikiama 2 metų garantija

Naujas patrauklaus dizaino JOG STYLE. Žingsniamačio veikimo principas pagrįstas nauja OMRON „Active Engine" technologija, kuri leidžia pamatuoti pratimų intensyvumą nuo vaikščiojimo iki bėgimo ristele ar bėgimo.  Prietaisas veikia su elementu, žingniamačio naudojimo  pradžioje įvedami naudotojo duomenys  ūgis, svoris ir žingsnio ilgis (šie duomenys gali būti keičiami bet kuriuo metu). Pradedant ar baigus  bėgioti paspaudžiamas  Start  mygtukas, po treniruotės galima įvertinti  rezultatus. Svarbu tai, kad JOG STYLE ne  tik matuoja Jūsų aktyvumą treniruotės metu, jis kasdien apskaičiuoja papildomą energijos vartojimą - visus žingsnelius, padarytus vaikštant namuose ar darbe, lipant aukštyn ir žemyn laiptais, vaikščiojant po parduotuves. Taigi  skiačiuoja bet kuriuos Jūsų žingsnius.


Kaip atliekamas skaičiavimas? Trijų daviklių technologija (3D technologija) gali nustatyti, ar žmogus juda, kokia kryptis jis juda ir koks judėjimo greitis. Tai yra, labai tiksli, mikro elektromechaninė technologija, kuri  naudojama  kai kuriose pažangiose mobilliųjų telefonų sistemose. Dabar, pirmą kartą, ši technologija pritaikyta skatinant sveiką gyvenseną.
Tai - idealus prietaisas, siekiant  pagerinti ir stebėti Jūsų bėgiojimo įgūdžius. Įveiktą atstumą, vidutinį greitį, treniruotės trukmę ir sudegintas kalorijas galima apskaičiuoti ir be nepatogaus diržo. Labai lengva naudotis. Tik paspauskite Start mygtuką, įsidėkite prietaisą į kišenę ir pradėkite bėgti. Net baigus treniruotę JOG STYLE likusią dienos dalį skaičiuos Jūsų kasdieninį aktyvumą (žingsnius ir kalorijas). Tai - puikus prietaisas, siekiant pagerinti bėgiojimo įgūdžius ir laikantis dietos.
Naujausias OMRON JOG STYLE fizinio aktyvumo matuoklis yra idealus sprendimas tiems, kurių tikslas yra, lengvai viską apskaičiuojant, pagerinti savo bėgiojimo įgūdžius. Matuoklis apskaičiuoja daug svarbių verčių, tokių kaip bėgimo atstumas, bėgimo laikas, pagal tai apskaičiuojamas vidutinis bėgimo greitis ir sunaudotos energijos kiekis.