Rankiniai dantų šepetėliai

Kodėl svarbu išsirinkti tinkamą dantų šepetėlį

Parduotuvėse ir vaistinėse yra daugybė įvairių modelių dantų šepetėlių, vienas nuo kito besiskiriančių savo formomis, šerelių kietumu, tankumu, ilgumu ir t.t.. Kiekvienas šepetėlis turi rankenėlę ir valomąją dalį arba galvutę su šereliais. Anksčiau jų gamybai būdavo naudojami tik natūralūs šeriai, o dabar - dažniau dirbtinis pluoštas. Sintetiniai šereliai turi daugiau pranašumų: jie lygesni, švelnesni, skirtingo kietumo (kieti, viduriniai arba minkšti), juose susikaupia mažiau mikroorganizmų.

TRISA Freestyle

Naujiena!

Šis unikalus šepetėlis patiks net išrankiausiam pirkėjui. Dėl patogaus kotelio ypač smagus laikyti rankoje, o lanksčia galvute galėsite pasiekti net ir sunkiausiai preinamus dantų tarpelius. Šereliai prisitaiko prie dantų formos, todėl išvalo kruopščiai ir nebraižo emalio. Šepetėlio komplekte yra specialus kaušelis, kuris apsaugo galvutę ir šerelius nuo aplinkos poveikio, taip prailgindamas tarnavimo laiką.
Dviejų rūšių - minkšti ir vidutinio kietumo. Pagaminta Šveicarijoje.

TRISA FOCUS
Naujiena!

Naujas ir elegantiškas dantų šepetėlis bei dar patogesnė rankenėlė. Dviejų ilgių užapvalintais šereliais lengvai ir patogiai išvalysite dantų tarpelius. Optimalus dizaino ir kainos santykis.
Dviejų rūšių - minkšti ir vidutinio kietumo. Pagaminta Šveicarijoje.

TRISA Flexible

Naujas, unikalus ir elegantiškas dantų šepetėlis. Labai patogus laikyti. Trisa Flexible - dantų šepetėlis, turintis lankstų kotelį, kurio dėka išvengiamas per didelis šepetėlio spaudimas į dantenas ir dantų paviršių. sukryžiuoti X formos šereliai gerai išvalo dantis ir tarpdančius. Dviejų rūšių - minkšti ir vidutinio kietumo. Pagaminta Šveicarijoje.

TRISA FlexHead3

2-dalių spaudimą absorbuojanti šepetėlio galvutė ypatingai švelniai išvalo dantis ir tarpdančius. Elegantiškas, vaizdingas dviejų medžiagų sudėties šepetėlio kotelis neslysta iš rankų ir apsaugo liežuvį bei burnos audinius nuo sužeidimo. Ergonomiška šepetėlio forma suteikia dantų valymui malonumą. Dviejų rūšių - minkšti ir vidutinio kietumo. Pagaminta Šveicarijoje.

 
TRISA Comfort White

Aukščiausios kokybės dantų šepetėlis - pagrįstas klinikiniais tyrimais. Efektyvesnis valymas dėka guminių balinančių elementų, sugebančių išlaikyti dantų pastos putas ir masažinių šerelių. Dviejų rūšių - minkšti ir vidutinio kietumo.
Pagaminta Šveicarijoje.

TRISA Diamond

Lankstūs, "šilkiniai" šereliai yra ypatingai švelnūs dantenoms ir emaliui. dėka elastingų, specialiu būdu "nusmailintais galais" šerelių, tarpdančiai ir dantenos yra lengvai pasiekiami. Todėl šereliai gali apimti didelę dalį danties paviršiaus. Pasiektas rezultatas - puikus dantų akmenų šalinimas.
Pagaminta Šveicarijoje.

 
TRISA Extra Duo

Du už vieno kainą!

Specialiai sukryžiuoti X formos ir skirtingo ilgio šepetėlio šereliai puikiai išvalo dantis ir tarpdančius, o šepetėlio nugarėlėje suformuotas grubus paviršius padės nuvalyti liežuvį. Dviejų rūšių - minkšti ir vidutinio kietumo.
Pagaminta Šveicarijoje.

 
TRISA MATRIX

Užtikrina galimybę švelniai ir efektyviai valytis dantis. Tynex šereliai užapvalintais galiukais. Nauja šepetėlio forma padeda lengviau pasiekti šoninius dantis. Dviejų rūšių - minkšti ir vidutinio kietumo.
Pagaminta Šveicarijoje.

TRISA Organic

Tai visiškai nauja dantų šepetėlio gamybos technologija. šepetėlis pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant deimantinį apdirbimo būdą. Specialus šepetėlio kotelis užtikrina jo lankstumą į visas puses. Visa apimanti aktyvi šepetėlio šerelių forma idealiai išvalo dantis ir tarpdančius. Dviejų rūšių - minkšti ir vidutinio kietumo.
Pagaminta Šveicarijoje.

TRISA Travel

TRISA Travel - patogus, sulenkiamas šepetėlis aktyviems žmonėms darbe ir kelionėje. Dėka aukštos kokybės dvigubo aukščio užapvalintų šerelių, dantys ir tarpdančiai išvalomi itin švariai.
Pagaminta Šveicarijoje.

 
TRISA Ultra Super-Sensitive

Kruopštus dar efektyvesnis apnašų pašalinimas - dėka puikių mikro Tynex šerelių. Labai minkštas šepetėlis - tinkamas jautriems dantims ir dantenoms. Datos kontrolė - kad priminti Jums kada reikia keisti šepetėlį.
Pagaminta Šveicarijoje.

 

 TRISA dantų šepetėliai vaikams

 

TRISA Baby - vaikams

Sukurtas specialiai vaikams iki 4 metų amžiaus. du skirtingi šerelių tipai viename šepetėlyje. išoriniaia šereliai yra minkšti, kad apsaugotų vaiko dantenas nuo sužeidimo. vidiniai šereliai yra vidutinio kietumo, kad efektyviau išvalytų dantis.
Pagaminta Šveicarijoje.

 

  TRISA Kid - vaikams

Aukštos kokybės dantų šepetėlis, kuriuo vaikai valysis dantis su malonumu. Originaliu dizainu šepetėlis patinka ne tik vaikams. Patogi ergonomiška rankenėlė. Deimantiniu būdu apdirbti šereliai.
Pagaminta Šveicarijoje.

 

TRISA Junior - vaikams

Įspūdingo dizaino TRISA Magic World suteiks džiaugsmo valantis dantis! Užapvalinti šereliai, ergonomiškas dizainas padeda tvirčiau laikyti šepetėlį. Tai dantų šepetėlis, kuris specialiai sukurtas vaikams nuo 6 metų.