Dantų pastos

Dantų pasta Trisa Clinical CARE 6 in 1
„Trisa Clinical CARE 6 in 1" dantų pasta su žaliomis juostelėmis, 6 pakopų apsauga. Unikali aktyvių ingredientų kombinacija, įskaitant fluoridą, padeda užtikrinti visapusišką apsaugą. „Trisa Clinical CARE 6 in 1" stiprina dantų emalį, apsaugo nuo karieso, stiprina dantenas, nuima dantų apnašas, neleidžia formuotis dantų akmenims ir dovanoja Jums ilgalaikį švarumo ir šviežumo pojūtį. Veikimas patvirtintas klinikiniais tyrimais.
Sudėtyje yra Sodium Fluoride ir Sodium Monofluorphosphate.

 
 
 Dantų pasta Trisa Clinical Fresh GEL
Dantų pasta „Trisa Clinical Fresh GEL" - optimali apsauga nuo karieso. Aktyvūs komponentai (fluoridas ir kalcis) stiprina emalio paviršių, palaikydami jo mineralinę sudėtį. „Trisa Clinical Fresh GEL" dovanoja Jums ilgalaikį švarumo ir šviežumo pojūtį.  Veikimas patvirtintas klinikiniais tyrimais. Sudėtyje yra Sodium Monofluorphosphate. Be konservantų.

 
 Dantų pasta Trisa Clinical WHITE
„Trisa Clinical WHITE" - kad Jūsų dantys būtų balti ir sveiki. Užtikrina švelnų ir efektyvų valymą dėka ypatingos formulės su mikrokristalais. „Trisa Clinical WHITE" apsaugo nuo karieso, apnašų ir dantų akmenų susidarymo. Veikimas patvirtintas klinikiniais tyrimais.
Sudėtyje yra Sodium Fluoride.

 
 Dantų pasta TRISA Clinical HERBAL
Dantų pasta „TRISA Clinical HERBAL" -  apsauga nuo dantenų ligų ir apnašų susidarymo. Aktyvių komponentų derinys su natūraliais ramunėlių, šalavijų, miros ir mėtų ekstraktais, stiprina dantų emalį, apsaugo nuo karieso atsiradimo ir stiprina dantenas. Veikimas patvirtintas klinikiniais tyrimais.
Sudėtyje yra Sodium fluoride.

 
 Dantų pasta Trisa Clinical SENSITIVE
Dantų pasta „Trisa Clinical SENSITIVE" saugo ypač jautrius dantis ir dantenas  nuo dantų apnašų susidarymo - pagrindinės dantenų ligų priežasties. Dėl aktyvių fluorido komponentų su ksilitoliu, pasta saugo dantis nuo emalio, karieso ir neleidžia susidaryti bakterijoms. Pasta saugo nuo dantų akmenų susidarymo bei mažina dantų jautrumą. Labai švelnus dantų valymas dėl mažo abrazyvumo. Fluoridas stiprina dantų emalį, palaikydamas jo mineralinę sudėtį, tai trukdo atsirasti kariesui. Veikimas patvirtintas klinikiniais tyrimais. Nerekomenduotina naudoti vaikams iki 6 metų.