ORIGINAL WHITE natūraliam dantų baltumui

 

Serija GUM Original White turi kliniškai ištirtas savybes, užkertančias kelią naujų dėmių susidarymui bei senų pašalinimui ir užtikrina natūralų dantų baltumą, nepažeidžiant dantų emalės ir dantenų. Turi naują dvejopo poveikio antiseptinę sistemą, kurios sudėtyje yra chlorhexidino digliukonato+ citilpiridino chlorido- toksiną neutralizuojanti medžiaga .    

 

GUM ORIGINAL WHITE dantų pasta, atstatanti natūralų dantų baltumą.

  1. Valančių neabrazyvinių silicio veiksmų pagalba švelniai pašalinamos paviršinės dėmės, nepažeidžiant dantų emalio.
  2. Unikali StainClear medžiaga švelniai tirpdo dėmes ir apsaugo nuo jų atsiradimo.
  3. Specialūs putojantys mikro-burbuliukai sustiprina dėmių pašalinimą.
  4. Fluorido ir Izomalto junginys sustiprina ir apsaugo dantų emalį.
  5. Vitaminas E ir Alantoinas atgaivina dantenas.

Be šiurkščių abrazyvų. Be balinamųjų medžiagų.

Sudėtyje yra 0.33% w/w Natrio Fluorido (1490 ppm fluorido jonų)

 


GUM Original White  skaliklis

Atkuria ir palaiko natūralų dantų baltumą, nepažeidiant burnos ertmės. Tai pasiekiama nenaudojant šiurkščių abrazyvynių medžiagų  ar agresyvių balinimo medžiagų, ir reguliarus naudojimas ne tiktai efektyviai pašalina  dėmes, bet, taip pat, sukuriamas apsauginis sluoksnis, kuris trukdo susidaryti dėmėms ant danties emalio ir padeda apsisaugoti nuo naujų dėmių atsiradimo. GUM Original White skaliklis yra pripildyta  fluoridu, kuris ir toliau apsaugo emalį  ir skatina reamineralizaciją, tai suteikia dantims maksimalią apsaugą nuo dantų apnašų, sustiprina  jų švytėjimą.

Skaliklis be alkoholio ir be šiurkščių balinimo medžiagų pasiekia visus danties paviršius, taip pat,  tas vietas, kurių negali pasiekti dantų šepetėlis, ir  švelniai nuvalo dėmes bei neleidžia susidaryti naujoms dėmėms, padeda atkurti ir palaikyti originalų, natūralų dantų baltumą, sutvirtindamas ir apsaugodamas dantenas.

 
 

GUM Original White dantų siūlas

GUM Original White balinantis dantų siūlas su labai mažo dydžio silicio dioksido granulėmis ir fluoridu padeda nuvalyti dėmes tarpdančiuose ir  vietose, kurios yra nepasiekiamos šepetėliu, efektyviai išvalo tarpdančius ir dantų kišenes, dantų apnašų kontrolė dar gražesniems ir sveikesniems dantims ir dantenoms.