OMRON M24/7 - ambulatorinis paros kraujospūdžio matuoklis

 

Tikslus kraujospūdžio matavimas visą parą

Galėsite tiksliau ir nuosekliau stebėti savo pacientų kraujospūdį. Dar geresnei diagnozei, paciento būklės įvertinimui ir gydymui.

Iš kraujospūdžio matuoklių rinkos lyderio

Naujas Omron M24/7 nešiojamas kraujospūdžio matuoklis - visapusis ir patikimas kelias kraujospūdžio matavimui!

M24/7 yra tylus ir kompaktiškas prietaisas, kurį pacientas gali lengvai nešiotis visur kartu su savimi, mažas prietaisas garantuoja maksimalų komfortą. Naudojant tik 2AA baterijas M24/7 veikia iki 48 valandų ir gali sukaupti daugiau kaip 400 įrašų savo kietojo disko atmintyje neribotam laikotarpiui. Galima atlikti papildomus matavimus, o specialius įvykius galima pasižymėti rankiniu būdu.

Prietaisas gali būti pritaikytas kiekvienam pacientui individualiai, pagal gyvenimo būdą, pasirenkant dienos/nakties funkciją. Duomenys lengvai įskaitomi, nes yra didelis LCD ekranas. M24/7 gali būti prijungtas prie daugumos  standartinių asmeninių kompiuterių su jo optiniu USB duomenų perdavimo kabeliu. Prietaisas turi patogią naudotojui programinę įrangą su kuria galima atlikti įvairius programavimo veiksmus, tokius kaip, visapusė analizė, pristatymai ir ataskaitų pranešimai. Prietaisas sukomplektuotas su dviem rankovėmis, normalaus dydžio (24-32 cm) ir didelio dydžio (32-42 cm), rankovių sudėtyje nėra lateksto, rankoves galima skalbti. M24/7 yra klinikiškai patikrintas ir atitinka BHS ir AAMI tikslumo kriterijus. Šio prietaiso kokybę, saugumą ir patikimumą garantuoja CE žymės.

ABPM OMRON M24/7 - kraujospūdžio matuoklio savybės:

 •   Automatinis kraujospūdžio matuoklis
 •   Gali matuoti kraujospūdį 48 valandas
 •   Gali sukaupti daugiau kaip 400 įrašų savo atmintyje
 •   Galima naudoti su windows programine įranga, su kuria galima atlikti įvairius programavimo veiksmus ir valdyti duomenis
 •   Lengvo  dizaino ir tyliai veikia visiškam paciento patogumai
 •   Didelis LCD ekranas, lengva perskaityti duomenis
 •   Kliniškai patvirtintas
 •   Lengva įdiegti ir išmokti naudotis

Komplektas:

 • Dvi  rankovės, normalaus dydžio (24-32 cm) ir didelio dydžio (32-42 cm), rankovių sudėtyje nėra lateksto, rankoves galima skalbti
 • Kraujospūdžio matuoklio programinė įranga
 • Optinis USB duomenų perdavimo kabelis
 • Nešiojimo maišelis
 • 2 baterijų komplektai

 

Nešiojamas kraujospūdžio matuoklis, sveikatos priežiūros specialistams leidžia stebėti ir kontroliuoti paciento kraujospūdį visą parą,o pacientas gali atlikti kasdienius savo darbus ir veiksmus. Prietaisas suteikia galimybę pamatyti kaip kinta paciento kraujospūdis visą parą, prietaisas įrašo kraujospūdžio matavimus dieną ir naktį, taip pat, padeda apskaičiuoti kraujospūdžio kintamumo lygį.

 ABPM gali parodyti vaistų nuo hipertenzijos efektyvumą, taip pat, prietaisą galima naudoti siekiant nustatyti ir sureguliuoti pacientui skiriamus medikamentus.

Šis metodas gali padėtis atskleisti keletą struktūrinių kraujospūdžio pakitimų, tokių kaip baltojo chalato  hipertenzija, hypotensija, kraujospūdžio kritimas ir padidėjimas, ir taip toliau.

Metodas, kai kraujospūdis matuojamas ne medicinos įstaigoje gali padėti tokiems asmenims, kurie patiria baltojo chalato sindromą. Be to, ABPM gali padėti  pacientams, kurių kraujospūdis nesumažėja nakties metu, ir tai gali būti vertingas įrankis siekiant nustayti ir kontroliuoti "rytinės hipertenzijos ženklus", kuomet pacientų kraujospūdis labai padidėja anksti ryte.

Europos Hipertenzijos Organizacija rekomenduoja nešiojamą kraujospūdžio matuoklį pacientų kraujospūdžio kontroliavimui.

(O'Brien, E. et al. on Behalf of the European Society of Hypertension Working Group on Blood Pressure Monitoring, European Society of Hypertension recommendations for conventional, ambulatory and home blood pressure measurement, Journal of Hypertension 2003, 21: 821-848)..