Tarpinės antiastminiams vaistams inhaliuoti

Pažangūs Prancūzijos medicinos prietaisų projektuotojai astmos ir alergijos srityje.

Astmos tarpinių specialistai.

  • Astmos tarpinė yra medicinos prietaisas, skirta pacientams naudojantiems pMDI dozatorius.
  • Astmos tarpinėse yra pritaikyta optimali vožtuvų geometrija, taip yra išsaugomas aerozolis, kol pacientas pasiruošia įkvėpti.
  • Tarpinės su įkvėpimo vožtuvais yra rekomenduojamos astma sergantiems pacientams, kurie nesugeba koordinuoti pMDI paspaudimo ir aerozolinio pavidalo medikamentų įkvėpimu.  

PROTEC'SOM astmos tarpinė TIPS-HALER® kūdikiams iki 9 mėn. ir vaikams iki 6m (vyresni vaikai ir suaugusieji tarpinę gali naudoti be kaukės).

Tarpinė pagaminta iš medicininio plastiko. Nedidelė, patogi naudoti. Susideda iš 3 dalių. Universali - tinka visiems dozatoriams.

Astmos tarpinė „Tips-Haler®" yra medicinos prietaisas, kuris gali būti naudojamas gydymui, rekomendavus Jūsų gydytojui. „Tips-Haler®" tarpinė pagaminta siekiant palengvinti Jūsų gydymą įkvepiant vaistus ir optimizuoti jų naudojimą. Tarpinė gali nežymiai pakeisti dozes, todėl svarbu Jūsų gydytojo nurodymų. Susideda iš 3 dalių, todėl tarpinę patogu nešiotis su savimi.  Vyresni vaikai ir suaugusieji tarpinę gali naudoti be kaukės.   

 

PROTEC'SOM astmos tarpinė ITIN-HALER® kūdikiams ir vaikams iki 6 metų.   

Tarpinė pagaminta iš medicininio silikono, tinka alergiškiems vaikams. Nedidelė, patogi naudoti. Susideda iš 2 dalių. Universali - tinka visiems dozatoriams.

100%  pagaminta iš silikono astmos tarpinė.

  • Dar veiksmingesnė;
  • Dar patogesnė;
  • Saugi ir nekenkia sveikatai;
  • Nesukelia alergijos;
  • Nesulaužoma;
  • Sterilizuojama.

Astmos tarpinė „Itin-Haler®" yra medicinos prietaisas, kuris gali būti naudojamas gydymui, rekomendavus Jūsų gydytojui. Tarpinė pagaminta siekiant palengvinti Jūsų gydymą įkvepiant vaistus ir optimizuoti jų naudojimą. Tarpinė gali nežymiai pakeisti dozes, todėl svarbu laikytis Jūsų gydytojo nurodymų. Susideda iš 2 dalių, todėl tarpinę patogu nešiotis su savimi. Pakuotėje yra kaukė vaikams. Vyresni nei 6 metų vaikai ir suaugusieji tarpinę gali naudoti be kaukės.     

    

 

  PROTEC'SOM astmos tarpinė FUNHALER® vaikams iki 6 metų.

Tarpinė pagaminta iš medicininio plastiko. Nedidelė, patogi naudoti. Universali - tinka visiems dozatoriams.

  • Žaismingi vaizdiniai ir garsiniai skatinamieji elementai paskatina vaikus reguliariai ir taisyklingai vartoti vaistus ir tėvams palengvina vaikų slaugymą.

tinka visų dydžių dozatoriams;
tinka vaikams nuo 18 mėnesių ir vyresniems;
nesukelia alergijos (sudėtyje nėra latekso);
kliniškai patvirtinta;
lengvai valoma;
paprasta naudoti;
galima naudoti su vaikiška kauke.


Astmos tarpinė „FunHaler®" yra medicinos prietaisas, kuris gali būti naudojamas gydymui, rekomendavus Jūsų gydytojui. Tarpinė pagaminta siekiant palengvinti Jūsų gydymą įkvepiant vaistus ir optimizuoti jų naudojimą. Tarpinė gali nežymiai pakeisti dozes, todėl svarbu laikytis Jūsų gydytojo nurodymų. Susideda iš 2 dalių, todėl tarpinę patogu nešiotis su savimi. Pakuotėje yra kaukė vaikams iki 6m. Vyresni nei 6 metų vaikai tarpinę gali naudoti be kaukės.