Naujiena Lietuvoje gelio pleistras nuo migrenos

Kool 'n' Soothe Migraine

KOOL'n'SOOTHE Migraine yra minkštas gelio pleistras, sukurtas žmonėms, kuriuos kankina smarkus galvos skausmas ar migrena.

Patogus ir lengvai naudojamas, Kool 'n' Soothe, yra vėsinantis gelio pleistras, kuris prilimpa prie kaktos ar kaklo ir švelniai vėsina. Atnaujinome tradicinį metodą taikyti šaltą sudrėkintą rankšluostį. Kool 'n' Soothe vėsinantis poveikis tęsiasi nuostabias aštuonias valandas. Galima įsigyti dviem formatais, vienas skirtas kamuojamiems migrenos suaugusiems ir kitas vaikams.

Kaip veikia Kool 'n' Soothe?

 Kool 'n' Soothe lapelyje esančio gelio sudėtyje yra didelis procentas vandens, kuris reaguodamas į natūralią kūno temperatūrą, padeda jį vėsinti. Kai temperatūra kyla, karšta oda sukelia vandens garavimą, taip paveikiamas Kool 'n' Soothe gelio lapelyje esantis vanduo. Todėl Kool 'n' Soothe sukuria vėsinantį poveikį ant odos paviršiaus.

Odos karštis sukelia vandens garavimą, kurio yra ir  gelio sudėtyje, taip sumažinama odos temperatūrą. Unikali gelio struktūra suteikia puikų šilumos pralaidumą, tai padeda lengvai išsklaidyti karštį ir palaikyti pastovią temperatūrą bei vėsinti.