Produkto užklausa įtraukta
Norėdami peržiūrėti užklausų sąrašą ir jas
iššsiųsti mums spauskite:

DANTŲ ŠEPETĖLIAI IŠ JAPONIJOS


Dantų šepetėlis vaikams MARINES

DANTŲ ŠEPETĖLIS SU NATŪRALIOS KERAKMIKOS PLUOŠTU – valykite dantis tik su vandeniu. 

 

 

 

 

 


Kaina: 4 €


APRAŠYMAS
  • VALYKITE SAVO VAIKO DANTIS TIK SU VANDENIU : Neigiami jonai ir atsparumas infraraudoniesiems spinduliams natūraliai keramikai padeda pašalinti apnašas, todėl šis šepetėlis tinkamas vaikams, kurie nemėgsta dantų pastos, arba ją nuryja (jei reikia šepetėlį galima naudoti ir su pasta)
  • SU NATŪRALIA KERAMIKA: Anti-bakterinio poveikio ir sukurianti neigiamus jonus keramika randama tik Aichi Prefektūroje, Japonijoje. Ji pagerins jūsų vaikų dantukų ir burnos priežiūrą nuo ankstyvojo amžiaus, smarkiai sumažindama gingivito, apnašų ir dantų lūžimo pavojus.
  • MINKŠTI SMAILĖJANTYS ŠERELIAI : Idealūs jautriems dantukams, ploni smailėjantys šereliai išvalo apnašas tarp dantukų, kur sunkiai pasiekia įprastas dantų šepetėlis. Gydytojai rekomenduoja naudoti šepetėlius su smailėjančiais šereliais.  
  • MIELI PERSONAŽAI: Jūsų pasirinkimui keletas mielų personažų, ant šepetėlio kotelio, nuteiks vaiką noriau valytis dantukus, nuo mažiausio amžiaus. Mylimas šepetėlis dantų valymą pavers mėgstamu užsiėmimu! 
  • 100% PAGAMINTAS JAPONIJOJE: Mes nedarome nuolaidų siekiant geriausios kokybės, todėl mūsų produktai 100% gaminami gamykloje Japonijoje! Mes užtikriname, kad gamindami Japonijoje pateiksime Jums saugius ir aukštos kokybės dantų šepetėlius.