Produkto užklausa įtraukta
Norėdami peržiūrėti užklausų sąrašą ir jas
iššsiųsti mums spauskite:

Medicinos technika


Kraujospūdžio matuoklis Omron COMPLETE su EKG

Naudodami OMRON Complete galite atlikti EKG ir reguliariai tikrinti kraujospūdį.


Kaina: 229,90 €


APRAŠYMAS
SAVYBĖS
TECHNINIAI DUOMENYS
VIDEO

Maždaug 1 iš 4 vidutinio amžiaus suaugusiųjų pasireiškia prieširdžių virpėjimas (AFib) – dažna širdies liga, kuri gali sukelti insultą, jei nebus kontroliuojama. AFib yra susijęs su 5 kartus didesne insulto ir širdies nepakankamumo rizika, todėl svarbu anksti nustatyti ir pradėti gydymą. Deja, AFib gali nepasireikšti jokių simptomų ir gali nebūti apsilankius pas gydytoją, nes epizodai ateina ir praeina, o tai reiškia, kad jis dažnai nediagnozuojamas. Atsižvelgiant į tai, kokios rimtos gali būti AFib komplikacijos, tiems, kuriems gali kilti pavojus, svarbu reguliariai registruoti elektrokardiogramos (EKG) matavimus pagal dabartines medicinos rekomendacijas.

Dabar galite atlikti EKG reguliariai tikrindami kraujospūdį.

OMRON Complete vienu metu atlieka du svarbius matavimus, kad būtų galima be vargo stebėti širdies ritmą namuose. Reguliarus patikrinimas padeda nustatyti jūsų rodmenų tendencijas, kad gydytojas galėtų anksčiau diagnozuoti ir gydyti širdies ligas.

Complete

HEM-7530T-E3

Kraujospūdžio matuoklis su ECG

OMRON Complete yra tikslus ir paprastas kraujospūdžio matuoklis su EKG įrašymu. Šis monitorius registruoja matavimus ir seka duomenis.

Kliniškai patvirtintas OMRON Complete yra 2 viename išmanusis namų kraujospūdžio matuoklis ir EKG, suteikiantis lengvus, greitus ir tikslius rezultatus. Lengvai vienu metu atlikite du svarbius matavimus, kad galėtumėte be vargo stebėti širdies ritmą namuose. Greitai iš karto patikrinkite įvairias širdies ligas, įskaitant: Širdies ritmo sutrikimus, pvz., AFib, tachikardiją, bradikardiją ir hipertenziją. Gaukite aiškius ir lengvai suprantamus rezultatus naudodami OMRON connect – nemokamą programą, kuri sklandžiai išsaugo jūsų rezultatus ir gali saugiai jais dalytis su gydytoju.

Matuoklio savybės:

  • IntellisenseTMtechnologija nustato reikiamą oro pripūtimo lygį kiekvienam matavimui individualiai, todėl oro niekada nebus pripūsta daugiau nei reikia. IntellisenseTMtechnologija – tai greitas matavimas, patogumas ir tikslumas.
  • Švelni spaudimo kontrolės sistema. Sistema optimaliai parenka greitį ir spaudimą, kad rankovė būtų švelniai pripūsta. Todėl niekada nepajusite skausmo, dėl per daug užveržtos rankos.
  • Rytinės hipertenzijos simbolis. Rodomas tada, kai rytais matuoto kraujospūdžio savaitės vidurkis viršija 135/85 mmHg.
  • Judėjimo klaidos simbolis. Labai svarbus, vertinant tikslumą.
  • Patobulinta teisingo rankovės uždėjimo sistema- specialus simbolis (užsidega lemputė) pažymi, ar teisingai buvo uždėta rankovė, tam, kad būtų gauti tikslūs matavimo rezultatai.
  • Keletas matavimo vidurkio režimų: rytui, vakarui ir savaitei. Galima atskirai peržiūrėti savaitės ryte, ar vakare išmatuotas vidutines vertes.
  • Naudotojo jungiklis 2 asmenims: atmintyje išsaugo 100 matavimų kiekvienam atskirai iš 2 naudotojų su datos ir laiko parodymais.
  • Kliniškai patvirtintas tikslumas pacientams, sergantiems hipertenzija, diabetu, nėščioms moterims. Ypatingai patikimas atestavimas, kurį savo produktams taiko didžiausios sveikatos organizacijos.
  • 3 metų garantija.