Produkto užklausa įtraukta
Norėdami peržiūrėti užklausų sąrašą ir jas
iššsiųsti mums spauskite:

Omron medicinos technika


Inhaliatorius PIC AIREASY ON begarsis


Mažiausias  nešiojamas inhaliatorius Europoje

Patogus naudojimas

Bet kur ir bet kada

Laisvė jūsų veiklai


Kaina: 65 €


APRAŠYMAS
SAVYBĖS
PAPILDOMA INFORMACIJA
VIDEO
PRIEŽIŪRA

Pirmasis nešiojamas inhaliatorius, kurį galite naudoti be rankų.

AIREasy On yra naujoviškas, nešiojamas „Viskas viename“ inhaliatorius. Tinklelinė technologija, itin praktiška ir patogi naudoti kasdien.

„AIREasy On“ yra pirmasis „Pic“ „viskas viename“ aerozolinis inhaliatorius.

Dėl savo konstrukcijos jis yra lengvas ir patogus nešioti, todėl terapijos metu galite laisvai dirbti, mokytis, žaisti, gaminti maistą ir judėti.

Be to, AIREasy On yra toks tylus, kad jo garsas neerzins nei jūsų, nei pačių mažiausiųjų. Mažiau baimės kūdikiams atliekant inhaliacijas.

Naujos kartos tinklelinė technologija užtikrina didesnį našumą, sumažindama daleles iki minimalaus dydžio, o tai leidžia giliau pasiekti apatinius kvėpavimo takus.

Be to, AIREasy On galima patogiai maitinti, naudojant bet kurį USB įrenginį (išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, maitinimo blokus ir kt.), kuriuos galima naudoti terapijos metu.

AIREasy On pakuotėje rasite:  vaistų kamerą, 2 kaukes (suaugusiesiems ir vaikams), kandiklį, C tipo USB  ir IPHONE adapterį.

Pagaminta Italijoje.

Garantija 60 mėn.*

MAITINIMAS

USB įvesties prievadas 5V 1A prie išorinio maitinimo šaltinio

NAUDOJAMA GALIA

apie 2,0 W

LIKUTINIS TŪRIS (2 purškimai)

< 0.1 ml

MMAD (EN 13544-1) *

1.51 μm

AEROZOLIO IŠEIGA (EN 13544-1)

1.58 ml

AEROZOLIO IŠEIGOS GREITIS (EN 13544-1)

0.22 (ml/min) 1 min

VIDUTINIS IŠPURŠKIMO TŪRIS

0.30 ml/min (2 ml NaCl 0.9%)

SVORIS

Apie 18 g (be priedų)

MATMENYS

46 (P) x 60 (A) x 35 (G) mm

NAUDOJIMAS

Nuolatinis

MAKSIMALUS GARSO LYGIS

≤ 35 dB (A)

MAKSIMALUS TIRPALO KIEKIS

8 ml

Pagaminta Italijoje.

Garantija 60 mėn.*

Inhaliatorius sujungia geriausias kompresoriaus technologijos savybes (greitai ir efektyviai išpurškia bet kokio tipo vaistus) ir ultragarso technologiją (absoliučiai tylus ir nešiojamas, net jo veikimo metu), todėl jis idealiai tinka bet kokiam naudojimui suaugusiems ir vaikams, nesvarbu, ar tai būtų terapija namuose, ar skubios pagalbos skyriuose, kelionių metu arba lauke.

VALYMAS PO KIEKVIENO NAUDOJIMO

Šio gaminio valymo procedūra turi būti atlikta po kiekvieno naudojimo, ne tik norint tinkamai išsaugoti higieną, bet ir užtikrinti tinkamą veikimą bei išlaikyti reikiamą našumą.

Netinkamas vaisto kameros valymas arba neišvalymas iškart po kiekvieno naudojimo gali iš dalies arba visiškai pakenkti tinkamam prietaiso veikimui ir dėl to įrenginį reikės pakeisti

TINKLELIO SAVAIMINIO IŠSIVALYMO FUNKCIJA

1 žingsnis: į vaisto kamerą įpilkite nedidelį kiekį švaraus vandens (geriausia yra distiliuotas arba demineralizuotas vanduo).

2 žingsnis: Kai įrenginys išjungtas, paspauskite ir palaikykite ON/OFF mygtuką 5 sekundes. Užsidegs ir nuolatos švies žalia lemputė priekyje patvirtindama, kad įjungtas savaiminio išsivalymo režimas.

3 žingsnis: po 30 sekundžių savaiminio išsivalymo funkcija bus baigta ir įrenginys automatiškai išsijungs.

4 žingsnis: pašalinkite vaistų kameroje likusį vandenį, vėl įjunkite prietaisą įprastu režimu kelioms sekundėms, iki kol nebebus purškiama garo, tai rodys, kad nebėra skysčio ant tinklelio. Atsargiai nusausinkite įrenginį minkšta šluoste neliesdami tinklelio.

PO KIEKVIENO NAUDOJIMO ATLIKITE SAVAIMINIO IŠSIVALYMO FUNKCIJĄ