Produkto užklausa įtraukta
Norėdami peržiūrėti užklausų sąrašą ir jas
iššsiųsti mums spauskite:

Omron medicinos technika


E4 masažuoklis - stimuliatorius

Atsikratykite skausmo su OMRON E4 masažuokliu. 

 
APRAŠYMAS
NAUDOJIMAS

Elektroninis nervų ir raumenų stimuliatorius OMRON E4 - elektroterapeutinio darbo prietaisas, puikiai tinkantis tiek nuskausminimui, tiek funkcinei elektros stimuliacijai. Elektrinė nervų stimuliacija yra atliekama transkutaniškai, t.y. per odą. TENS terapija Nervai, kurie išsidėstę visame organizme kaip kompleksinė sistema atlieka svarbų vaidmenį, būtina normalioms organizmo funkcijoms palaikyti. Jais eina impulsai nuo centrinės nervų sistemos iki tam tikro organo ar kūno dalies. Jie reguliuoja kūno funkcijas, raumenų susitraukimą ir atsipalaidavimą. Naudojant TENS metodą, žemo dažnio impulsai per odą, stimuliuoja kūną, mažina skausmą. Skausmo perdavimas nervinėmis skaidulomis yra slopinamas ir išskiriama medžiaga panaši į morfiną, endorfiną, kuris palengvina skausmą. Be viso to pagerėja kraujotaka gydomose vietose. Taigi naudojant OMRON E4 galime gauti šiuos efektus: 

  • Nuskausminimą (tinka tiek lėtiniam, tiek ūmiam skausmui šalinti);
  • kraujotakos pagerėjimą : 1. masažuoklis stimuliuoja mikro cirkuliaciją, gerina limfos ir kraujo tekėjimą;
  • 2. gerina raumenų mitybą;
  • 3. gerina pragulų, trofinių opų gijimą (tai ypač aktualu diabetikams prie taip vadinamos „diabetinė pėdos“ problemų bei stambiems sąnarių uždegimams gydyti ir tinimams mažinti);
  • raumenų grupių susitraukimą ir atsipalaidavimą (tinka raumenų jėgai, ištvermei didinti, raumenų nuovargiui, skausmui, įtampai pašalinti);
  • riebalinio sluoksnio mažinimą.

OMRON E4 panaudojimas OMRON E4 stimuliatorius yra skirtas individualiam naudojimui. OMRON E4 stimuliatorius siūlo 2 galimybes: 1. 12 skirtingų automatinių stimuliacijos programų:

 

 Negalavimas

Efektas

1.

Raumenų įtampa, nutirpimas

 Skirtingos vibracijos kombinacijos skatina kraujo cirkuliaciją. Ši programa yra efektyvi per ilgą periodą

2.

 Aštrus skausmas

 Aukšto dažnio vibracija pašalina aštrų skausmą nedelsiant

3.

 Sustingę pečiai

 Skirtingos vibracijos skatina kraujo cirkuliaciją ir sumažina nuovargį

4.

 Aštrus alkūnės ar kelio skausmas

 Aukšto dažnio vibracijos greitai pašalina skausmą

5.

 Rankos nuovargis

 Skirtingos vibracijos skatina kraujo ir kūno skysčių cirkuliaciją

6.

 Patinimas ir pėdų nuovargis

 Aukšto dažnio vibracija skatina kraujo ir kūno skysčių cirkuliaciją pėdose

7.

 Patinimas ir blauzdų nuovargis

 Skirtingos vibracijos skatina kraujo ir kūno skysčių cirkuliaciją galūnėse

8.

 Nugaros skausmas ar juosmens sustingimas

 Žemo dažnio vibracijos skatina kraujo cirkuliaciją ir pašalina skausmą (neuralgija)

9.

 Įvairūs simptomai

 Jūsų mėgstamiausias masažo metodas tapšnojimas, minkymas, spaudimas, trynimas pašalina sustingimą, skausmą ir nuovargį

Kiekviena programa sukurta taip, kad būtų pasiektas didžiausias efektas, gydant tą organizmo sritį, kuriai sudaryta programa. 

Stimuliatorius taip pat siūlo 3 fizinio stimuliavimo programas, kuriose galima pačiam keisti intensyvumą ir dažnį. Prietaiso panaudojimas yra labai paprastas. Tereikia uždėti elektrodus ant odos. Gydymas reguliuojamas nuo prietaiso valdymo. Stimuliacijos rūšis yra parodyta ekrane, programą Jūs pasirenkate pagal poreikį, intensyvumą reguliuojate pats, laikas yra užprogramuotas 15 min ( kiek min dar liko stimuliuoti matote ekrane). Prietaisas labai kompaktiškas, mažo svorio, todėl gali būti lengvai nešiojamas į darbą ar kelionę.

OMRON E4 stimuliatorius suteikia galimybę – sumažinti ar panaikinti skausmo simptomus, atlieka masažą, efektingą raumenų, pečių ir kaklo nuovargiui pašalinti, - ramina kūną, gerina kraujotaką gydomuose plotuose. Tačiau atminkite, kad skausmas įspėja jus, kad Jūsų organizme kažkas yra blogai. Jei sergate įvairiomis ligomis, pasikonsultuokite su gydytoju dėl elektroninio stimuliatoriaus naudojimo !