Produkto užklausa įtraukta
Norėdami peržiūrėti užklausų sąrašą ir jas
iššsiųsti mums spauskite:

Omron medicinos technika

Omron medicinos technika

OMRON kraujospūdžio matuokliai - kliniškai patvirtinti, aukšto tikslumo ir kokybės kraujo spaudimo matuokliai. Omron matuoklius paprasta ir patogu naudoti. OMRON siūlo rinktis iš daugybės kraujospūdžio matuoklių : nuo paprasčiausio pusautomačio iki naujausios technologijos matuoklių su programine įranga, naudojamų medicinos įstaigose. Dėl pažangiausių technologijų bei aukštos kokybės medžiagų, naudojamų produkcijos gamyboje, OMRON matuokliai yra tikslūs, patikimi ir ilgaamžiai. Omron kraujospūdžio matuoklių tikslumas patvirtintas klinikiniais tyrimais ir pripažintas svarbiausių pasaulinių hipertenzijos institucijų. Kliniškai įrodyta, kad OMRON matuokliai kraujospūdį išmatuoja tiksliau nei tradicinis mechaninis matuoklis su stetoskopu. 

OMRON viskas  jūsų sveikaitai.

Omron neapsiriboja tik technologijų tobulinimu, mes siekiame pagerinti mūsų klientų kasdienį gyvenimą. Mes siekiame gerinti sveikatos priežiūros galimybes, norėdami padėti visiems susiduriantiems su hipertenzijos, kvėpavimo takų, diabeto ar nutukimo problemomis.

Vis didėjantys pardavimai įrodo mūsų įmonės sėkmę ir patirtį, kurios lydi mūsų kompaniją. OMRON Healthcare yra lyderis tarp arterinio kraujo spaudimo prietaisų gamintojų. 2013 metų rugsėjį mes pasiekėme 150 milijonų pardavimų ribą. Mūsų prietaisai pasižymi aukštais kokybės standartais tinkamais tiek gydytojui, tiek pacientui 


Bekontaktis termometras 3in1 GT720
Kraujospūdžio matuoklis EVOLV
Kaina: 135 €
Inhaliatorius CompAir C801
Kaina: 39,99 €
Inhaliatorius CompAir Basic C803
Kaina: 27,99 €
Kraujospūdžio matuoklis R3i Plus
Kaina: 37,99 €
Kraujospūdžio matuoklis RS3
Kaina: 47,50 €
Manžetė OMRON EASYCUFF 22-42 cm juoda minkšta
Kaina: 18 €
Manžetė OMRON CM2 22-32 cm. standartinio dydžio
Kaina: 16 €
Inhaliatorius C101 ESSENTIAL
Manžetė OMRON COMFORT CUFF22-42 cm. kieta pilka
Manžetė OMRON CS 17-22 cm. vaikiška
Kaina: 18 €
Manžetė OMRON INTELLI CUFF 22-42 cm kieta juoda