fittydent dantų protezų fiksuojamasis kremas

 

Vandenyje netirpus fittydent dantų protezų fiksuojamasis kremas su alaviju ir mira

GALIMA NAUDOTI IR DALINIAMS PROTEZAMS  BEI IŠIMAMOMS PLOKŠTELĖMS TVIRTINTINTI

fittydent dantų protezų fiksuojamasis kremas jautrioms dantenoms

  •         Vienintelis dantų protezų fiksuojamasis kremas, kuris yra netirpus vandenyje, todėl nenuplaunamas skysčių ar seilių
  •         Užtikrina nepaprastai stiprų sukibimą, tokiu būdu yra pašalinamas bet koks dantų protezų slydimas ir slankiojimas
  •         Alavijas ir mira veikia kartu, kovodami su dantenų sudirginimo problemomis,  kurias sukelia dantų protezai
  •         Visiškai nėra cinko *

fittydent dantų protezų fiksuojamasis kremas jautrioms dantenoms su Alaviju ir Mira: Trigubas poveikis

  •         Patentuota PVA jungiamoji medžiaga, kuri neleidžia dantų protezams slysti ir slankioti, tokiu būdu išvengiama gleivinės sudirginimo.
  •         Alavijas stiprina dantenas, ramina ir sumažina dantenų sudirginimą, gydo dantenų žaizdeles (opas)
  •         Mira apsaugo ir nuramina dantenų uždegimą, dėl jos dezinfekcinių ir kraujavimą stabdančių savybių.

 

* Dantų protezų kremai su cinku, kaip papildomas cinko šaltinis, gali būti rimtos neurologinės ligos priežastis. daktaras Sharon P. Nations, Neurologijos Skyrius, Teksaso Neurologijos universitetas, 2009 m. liepos 7 d.; 73 (1): 76-76.

Tradiciniai fiksuojiemieji kremai dantų protezams  veikia tirštindami seiles, siekiant pagerinti  dantų protezų pritvirtinimą prie dantenų. Dantų protezai laikosi tiktai prisiurbdami prie dantenų. Kadangi šie fiksuojiemieji kremai pagaminti vandens pagrindu, per trumpą laiko tarpą jie praranda savo efektyvumą. Tam, kad pagerintų kremų veikimą , kai kurie gamintojai naudoją cinką*. Cinkas yra svarbi sudedamoji dalis kai kurių gamintojų priemonėse, skirtose dantų protezų pritvirtinimui.

Fittydent yra kitokios sudėties.  Šiame produkte visiškai nėra cinko. Vandenyje netirpus,  fittydent  dantų protezų fiksuojamasis kremas nenusiplaus Jums valgant ar geriant. Fittydent veikia kaip tikri klijai ir sukuria saugumą, stiprų sukibimą tarp dantų protezų ir dantenų. Vandenyje netirpioms fittydent medžiagoms paveikio nedaro bet kokie skysčiai ar seilės. Reikia tiktai vieno užtepimo per dieną, siekiant išlaikyti sukibimą ir garantuoti visišką pasitikėjimą net iki 12 valandų.

fittydent  fiksuojamasis kremas dantų protezams su alaviju ir mira yra 100 % be skonio, todėl jis nekeičia maisto skonio. Kadangi kremas yra netirpus vandenyje -  į Jūsų skrandį nepateks kremo likučių.                 

NAUDINGOS PASTABOS:

1. Gali reikėti atlikti keletą bandymų, kol pamatysite, koks fittydent kremo kiekis yra idealus. Iš pradžių pradėkite naudoti nuo mažo kiekio. Didinkite kiekį kiek reikės, kol pasieksite ilgalaikį sukibimą.

2. Jei norite ypač stipraus sukibimo poveikio, paskleiskite kremą taip, kad sudarytumėte ploną sluoksnį per visą protezų sritį.

3. Jei dienos pabaigoje sukibimo poveikis nesumažėja, tiesiog palikite dantų protezus burnoje per naktį. Kitą dieną naudokite mažiau kremo.

4. Žmonės, turintys jautrias dantenas, kartais gali pajusti  švelnų dilgčiojimą ar deginimo pojutį. Tai greitai praeis ir yra visiškai nekenksminga. Siekiant išvengti dilgčiojimo ar deginimo pojučio, paskleiskite kremą taip, kad sudarytumėte ploną sluoksnį. Palaukite  kelias sekundes prieš dedant protezus.

5. Kruopščiam dantų protezų valymui reguliariai naudokite fittydent Valančias tabletes.

6. Minkšti įdėklai gali sumažinti sukibimo poveikį.

7. Reguliariai konsultuokitės su savo odontologu, kad Jums būtų pritaikyti tinkami dantų protezai.

8. Laikykite kambario temperatūroje.  

 Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.fittydent.com/