Produkto užklausa įtraukta
Norėdami peržiūrėti užklausų sąrašą ir jas
iššsiųsti mums spauskite:

Burnos higienos produktai


Skaliklis GUM® Original White 300ml

GUM Original White skaliklis
Atkuria ir palaiko natūralų dantų baltumą, nepažeidiant burnos ertmės. Tai pasiekiama nenaudojant šiurkščių abrazyvynių medžiagų  ar agresyvių balinimo medžiagų, ir reguliarus naudojimas ne tiktai efektyviai pašalina  dėmes, bet, taip pat, sukuriamas apsauginis sluoksnis, kuris trukdo susidaryti dėmėms ant danties emalio ir padeda apsisaugoti nuo naujų dėmių atsiradimo. 
GUM Original White skaliklis be alkoholio ir be šiurkščių balinimo medžiagų pasiekia visus danties paviršius, taip pat,  tas vietas, kurių negali pasiekti dantų šepetėlis, ir  švelniai nuvalo dėmes bei neleidžia susidaryti naujoms dėmėms, padeda atkurti ir palaikyti originalų, natūralų dantų baltumą, sutvirtindamas ir apsaugodamas dantenas.

Kaina: 7,20 €


SUDĖTIS
Aqua, Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Isomalt, Panthenol, Aroma, Methylparaben, Sodium Lauryl Sulfate, Allantoin, Disodium C12-14 Pareth-2 Sulfosuccinate, Sodium Fluoride, Tocopheryl Acetate, o-Cymen-5-ol, Sodium Saccharin, Sodium Citrate, Citric Acid, Limonene, Linalool.