Produkto užklausa įtraukta
Norėdami peržiūrėti užklausų sąrašą ir jas
iššsiųsti mums spauskite:

Medicinos technika


AirPhysio® teigiamo slėgio iškvėpimo prietaisas vaikams

AirPhysio® teigiamo slėgio iškvėpimo prietaisas (OPEP)

kuri atlaisvina gleives bei padidina endobronchinį spaudimą, kad iškvėpimo metu būtų galima išlaikyti kvėpavimo takų praeinamumą ir sumažinti gleivių įstrigimo tikimybę. Prietaisas taip pat gali būti naudojamas šalinant gleives pacientams, sergantiems lėtiniu bronchitu ar bronchektazėmis ir kartu teigiamo iškvėpimo slėgio (PEP) terapijai, didinant plaučių tūrį.


Kaina: 59,99 €


KAM SKIRTA?
NAUDOJIMAS
VIDEO
Atsakomybės

AirPhysio® teikia pagalbą pacientams, sergantiems kvėpavimo takų ligomis:

 • Astma;
 • Atelektaze;
 • Bronchitu;
 • Bronchektazėmis;
 • Lėtine obstrukcinė plaučių liga (LOPL);
 • Cistine fibroze;
 • Kitomis ligos, dėl kurių susilaiko gleivės.

Kaip naudoti AirPhysio® prietaisą:

 1. Pasiimkite stiklinę vandens ir servetėlių, atsipalaiduokite, patogiai atsisėskite.
 2. Lėtai įkvėpkite, giliau nei įprastai, tačiau neužpildykite  plaučių iki galo.
 3. Sulaikykite kvėpavimą 2-3 sekundes.Įstatykite AirPhysio® prietaisą į burną, iškvėpkite per prietaisą pakankamai greitai, bet ne per stipriai, naudodami pilvo/gilųjį kvėpavimą. Neištuštinkite plaučių. Naudokite lūpų balzamą, jei lūpos džiūsta proceso metu.
 4. Kai plaučiai pasieks optimalią talpą, kad galėtų pakelti  rutulį, sureguliuokite pakreipimą, kad pajustumėte maksimalią vibraciją krūtinėje, skruostus laikykite įtemptus. Kai kuriems žmonėms rutulys gali nejudėti pirmais bandymais, tai yra normalu. Tęskite naudojimą kol laikui bėgant plaučiai sustiprės.
 5. Iškvėpę per prietaisą, galite pajusti, kad gerklėje kaupiasi gleivės. Jei taip, pakosėkite, kad pašalintumėte gleives. Jei gleivės nesikaupia, palaukite, AirPhysio® pradės gleivių šalinimo procesą ( po 5-10 minučių naudojimo). Susikaupusias gleives galite išspjauti.
Kartokite 2–4 žingsnius iki 10 minučių. Kad išvengtumėte galvos svaigimo gilaus kvėpavimo metu, sustokite ir atsipalaiduokite. Tęskite, kai būsite pasirengę

Dėmesio: šis metodas gali jus apsvaiginti. Tai normalu dėl iškvepiamo anglies dioksido kiekio. Jei pasijusite apsvaigęs, padarykite pertrauką ir pakvėpuokite normaliai, kol atsigausite. Jei nedarysite pertraukų galite apalpti  ar prarasti sąmonę.

Atsakomybės apribojimas: Prietaiso AirPhysio® naudojimo rezultatai gali būti skirtingi pacientams, atsižvelgiant į jų fizinį pasirengimą, gleivių šalinimo sunkumą ir esamą sveikatos būklę