Produkto užklausa įtraukta
Norėdami peržiūrėti užklausų sąrašą ir jas
iššsiųsti mums spauskite:

Medicinos technika


Profesionalus kraujospūdžio matuoklis HBP 1320


Kaina: 350 €


APRAŠYMAS
SAVYBĖS
HBP-1300 profesionalus kraujospūdžio matuoklis, kurį lengva naudoti. Matuoklis specialiai sukurtas su nešimo rankena, todėl jį paprasta nešiotis ten kur reikia. Šis matuoklis skirtas naudoti profesionalams, kliniškai patvirtinta, kad jis rezultatus pateikia greitai ir tikslius.  
Matuoklį galima naudoti su papildomai įsigyjamomis rankovėmis, kurių dydžiai yra nuo SS (12-18 cm) iki XL (42-50 cm). Prietaisas komplektuojamas su specialiai medicinos įstaigoms skirtomis ypatingai tvirtomis rankovėmis, kurias galima plauti.  Matuoklis komplektuojamas su įkraunamu elementu ir AC adapteriu.
Prietaiso korpusas yra apsaugotas nuo smūgių, jis patvarus ilgam ir dažnam naudojimui.  Įdiegti oscilometrinis ir auskultacinis matavimo metodas. Matavimo metodą galima pasirinkti rankinius būdu, paslėpta matavimo funkcija, nesukelia papildomo streso pacientui.  „ IntellisenseTM ’‘ technologija nustato reikiamą oro pripūtimo lygį kiekvienam matavimui individualiai, todėl oro niekada nebus pripūsta daugiau nei reikia. Matuoklis aptinka nereguliarų širdies pulsą, kuris gali įtakoti matavimo rezultatus ir parodo perspėjantį simbolį dideliame ekrane. Matuoklyje įdiegtas „nulio“ indikatorius. Norint gauti tikslius rezultatus, reikia, kad matuoklio išleidimo greitis būtų 3 mmHg/s, matuojant rankiniu būdu. „Nulio“ indikatorius gydytojui ir pacientui garantuoja, kad matavimas bus tikslus. Tai gana sudėtinga padaryti su rankiniais sfigmanometrais, kurie nebuvo kalibruoti pastaruoju metu.
  • Pripūtimo slėgio nuostata turi 4 parinktis: „Auto“ (automatinis), 220 mmHg, 250 mmHg, 280 mmHg
  • Paskutinių išmatuotų reikšmių parodymo funkcija
  • Kraujospūdžio matavimo ribos nuo 0 iki 300 mmHg
  • Ilgalaikis įkraunamas elementas ir AC adapteris
  • Komplekte yra 2-jų dydžių rankovės (žasto apimtis nuo 22 cm iki 50 cm)
  • Kliniškai patvirtintas tikslumas (Tarptautinis Protokolas)
  • Patogi rankena pernešti į kitą kabinetą ar palatą