Produkto užklausa įtraukta
Norėdami peržiūrėti užklausų sąrašą ir jas
iššsiųsti mums spauskite:

Omron medicinos technika


Kraujospūdžio matuoklis PIC MOBILE RAPID

Viskas viename, be žarnelių ir laidų, paprasta naudoti.


Kaina: 88,33 €


APRAŠYMAS
SAVYBĖS
TECHNINIAI DUOMENYS
VIDEO

Pirmasis „Pic“ žasto matuoklis be jungiamųjų priedų, užtikrina greitą ir tikslų matavimą. Pažangiam, patogiam ir paprastam naudojimui.

RAPID TECHNOLOGIJA – JŪSŲ KOMFORTUI

RAPID-TECH Comfort ExperienceTM yra naujausios kartos technologija, kurią Pic pasirinko RAPID linijos kraujospūdžio matuokliams. Tai leidžia greitai ir švelniai atlikti matavimą, nes jis atliekamas jau manžetės pripūtimo metu.

Didelis melsvai šviečiantis ekranas leis patogiai išmatuoti kraujospūdį bet kuriuo paros metu.

Į Pic mobileRAPID yra įmontuotas įkraunamas ličio polimerų akumuliatorius, kurio energijos užteks 30 dienų (matuojant 3 kartus per dieną).

 „Pic mobileRAPID“ buvo kliniškai patvirtintas pagal ESH (Europos hipertenzijos draugijos) protokolą jo tikslumo ir patikimumo užtikrinimui.

 

Jungiamas su PIC HEALTH STATION programėle.

„Pic“ programėlė yra MEDICINOS PRIETAISAS, leidžianti visus matavimus ir rodmenis patogiai išsaugoti, valdyti ir dalytis išmaniuoju telefonu dėl paprastos, intuityvios sąsajos.

SAUGO IR APDOROJA

Po kiekvieno matavimo „Mobile Rapid“ automatiškai siunčia rodmenis į „Pic Health Station“ programėlę, kuri juos išsaugo. Tai leidžia naudotojams peržiūrėti šiuos rodmenis bet kuriuo metu, net ir be interneto ryšio, todėl prireikus galima stebėti kraujospūdžio pokyčius.

KLASIFIKUOJA

Programėlė klasifikuoja kraujospūdžio rodmenis pagal ESH gairės, atskiriančios normalaus ir aukšto spaudimo rodmenis. Be to, „Pic Health Station“ palengvina teisingą kraujospūdžio stebėjimą, skatindama naudotojus atlikti bent du matavimus iš eilės.

RODO

Viena iš sudėtingiausių užduočių, susijusių su tradiciniu kraujospūdžio matavimu, yra kiekvieno matavimo fiksavimas dienoraštyje ir jo nuolatinio atnaujinimo užtikrinimas. Tačiau dabar „Pic Health Station“ pasirūpina viskuo: klasifikuoja, rikiuoja, seka tendencijas ir apskaičiuoja savaitės bei mėnesio vidurkį. Visiškai automatiškai.

DALINASI

Programėlė palengvina ir pagreitina bendravimą su gydytoju, pateikia aiškų, išsamų ir tikslų matavimų sąrašą.

Matuoklio savybės:

• Nereguliaraus širdies plakimo detektorius

• ESH skalė – kraujospūdžio lygio skalė ekrane

• 100 x 2 atminčių

• Judesio detektorius

• Didelis apšviestas ekranas

• 3 paskutinių matavimų vidurkis

• Kiekvieno matavimo data ir laikas

• M-L (22-42 cm) padidinto dydžio manžetė

• 5 metų garantija

• Kelioninis krepšys ir naudojimo instrukcija lietuvių kalba

• Vaizdo pamokėlė: „žingsnis po žingsnio“ vadovas, kaip susipažinti su prietaisu.